21 architektów, którzy nie potrafili wykonać swojego jedynego zadania

Milenialsi nie muszą myśleć o najęciu fachowca do naprawy domu, bo prawdopodobnie aż do pięćdziesiątki będą mieć długi i długo będą spłacać pożyczki studenckie. Ciężko nam sobie w ogóle wyobrazić to, że moglibyśmy mieć własny dom. Zupełnie nam wystarcza możliwość zamawiania pizzy bez wychodzenia z mieszkania.

Most do nikąd

contractor1

Marzeniem każdego miłośnika samochodów jest mieć dwupiętrowy garaż. Jednak ci ludzie chyba się trochę zapędzili; wystarczy spojrzeć na zdjęcie tej drogi, żeby stało się oczywistym, że to nie mogło się udać. Z czym to miało się połączyć? Czy chcieli tu zrobić spiralny podjazd? Ten projekt był od początku skazany na porażkę.

Znamy trochę ludzi z branży budowlanej i dzięki nim wiemy, że memy nie kłamią – budowlańcy naprawdę zajmują się różnymi głupotami, żeby umilić sobie czas. I przy okazji popełniają też sporo błędów, z konsekwencjami których właściciele domów i firm muszą potem sobie radzić. Nie od razu Kraków zbudowano, o czym zaraz się z resztą przekonacie. Na następnej stronie zobaczycie wszystkie aktualne nieprawdopodobne wpadki budowlane.