Grupa przyjaciół sprawdza, co się stanie, kiedy użyjesz WD-40 jako oleju silnikowego

WD-40 od ponad 60 lat jest jednym z najczęściej używanych produktów na świecie. Jest to nielotny olej, który można stosować zarówno jako środek do smarowania, jak i chroniący przed wilgocią, a jego popularność wzrosła przede wszystkim ze względu na jego imponującą wszechstronność. W gruncie rzeczy napisano niezliczoną liczbę artykułów o WD-40, w których opisano wszystkie zastosowania tego preparatu.

Korzystanie z WD-40 w bezpieczny sposób, gdzie nic złego się nie stanie, nawet jeśli nie zadziała – to jedno. Ale ci chłopcy ruszyli w nieco bardziej niebezpieczne, niezbadane terytorium. Młodzi eksperymentatorzy, wyglądający na uczniów szkoły średniej, poszli jednak na całość w kwestii testowania możliwości preparatu WD-40. Na butelce samego produktu widniało słowo „silniki”, a oni wzięli to dosłownie.

Zaczęło się od niewinnego eksperymentu. Paczka kumpli zebrała się razem i zaczęła żartować o na temat różnych hipotez. Przerodziło się to w coś realnego – w praktyczny test, z którego mogą czerpać wszyscy ludzie na całym świecie. Udało się wyciągnąć cenne wnioski – ale proces ten wymagał również poniesienia pewnych kosztów. Czytaj dalej na następnych stronach, a dowiesz się, co się stało, kiedy grupa przyjaciół użyła WD-40 jako oleju silnikowego!