Jeśli postawisz te roślinę u siebie w mieszkaniu już nigdy nie będziesz mieć problemów z pająkami , insektami czy muszkami

Nikt przecież nie lubi pajęczyn wiszących w kątach i na sufitach. Oczywiście czysty dom jest znacznie mniej atrakcyjnym miejscem dla wszystkich insektów niż niezadbany dom ale… nawet jeśli będziesz codziennie sprzątać możesz zauważyć nieproszonych gości. Nie ma wiec znaczenia jak często odkurzasz swój dom.

Pająki zawsze znajda drogę żeby wejść i zagnieździć się w Twoim domu. I mimo ze pająki i inne insekty nie są niebezpieczne mogą być prawdziwym utrapieniem dla nas ludzi. Rozumiemy ze jest to poważny problem i dlatego mamy dla ciebie idealne rozwiązanie na dom bez pająków i insektów. Wiecie ze te wszystkie małe bestie nie znoszą zapachu mięty? Dlatego wspaniałym pomysłem jest aby zasadzić w domu roślinę mięty. Ale to jeszcze nie wszystko ….

fruitvliegjes

Mięta ma bardzo mocny zapach który nie tylko ochroni twój dom przed pająkami ale także innymi insektami. Dlatego radzimy wymieszać eteryczny olej miętowy z wodą i wlać do buteleczki ze spryskiwaczem. Spryskaj następnie wszystkie ciemne katy i miejsca gdzie pojawiły się pająki i insekty. Przyjemny i orzeźwiajacy zapach tego naturalnego preparatu spełni również role świetnego odświeżacza powietrza w każdym pomieszczeniu jak również odstraszy wszystkie pająki insekty i muszki. Ten reperaturki jest również zupełnie nieszkodliwy dla dzieci i dorosłych.

Nie zapomnij wiec tego pomysłu i przekaz go rodzinie przyjaciołom i znajomym na Facebooku!

YOU MAY LIKE