Ta kobieta nie mogła wejść po schodach będąc na wózku inwalidzkim. Zaczekaj i zobacz, co dzieje się, gdy nacisnęła TEN przycisk.

Gdy ktoś ma problemy z poruszaniem się i musi polegać na wózku inwalidzkim, schody mogą być prawdziwą przeszkodą. Na szczęście dzisiejsza technologia może uczynić wszystko możliwym. Pomyśl tylko o platformach windowych; w ten sposób, gdy masz problemy z poruszaniem się, możesz z łatwością wchodzić po schodach.

elevator

Jednak windy platformowe nie są tanie i nie można ich zainstalować w wielu domach. Podczas gdy większość domów może być przystosowana dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, wystarczy pomyśleć o wspomnianej wcześniej platformie windowej, w większości przypadków jest prawie niemożliwe, aby zrobić to samo w miejscach publicznych. W końcu miasto jest przeznaczone dla osób, które mogą wchodzić po schodach, a niewielu ludzi myślało o dostosowaniu budynków do osób mających problemy z poruszaniem się. Kliknij na następną stronę, aby zobaczyć ten wynalazek w akcji!