Ta kobieta nie mogła wejść po schodach będąc na wózku inwalidzkim. Zaczekaj i zobacz, co dzieje się, gdy nacisnęła TEN przycisk.

Firma Allgood Trio uważała, że ​​należy to zmienić. Dlatego opracowała genialne rozwiązanie, aby ludzie na wózkach mogli z łatwością wchodzić po schodach w miejscach publicznych. Ten wynalazek jest bardzo praktycznym i tanim rozwiązaniem, szczególnie jeśli nie masz pieniędzy na zakup elektrycznie sterowanego wózka inwalidzkiego.

wheelchair

Ten mocny patent technologiczny opracowany przez Allgood Trio gwarantuje, że każdy może wejść do dowolnego budynku bez konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w samym budynku. W poniższym wideo będziesz mógł zobaczyć, jak działa ten wynalazek. Kobieta na wózku inwalidzkim wejdzie do budynku za pomocą stopni Allsod Trio Sesame; specjalnie zaprojektowanej windy platformowej. Bez tej windy kobieta nie byłaby w stanie uzyskać dostępu do budynku.

Obejrzyj poniższe wideo i nie zapomnij podzielić się na Facebooku tym genialnym wynalazkiem ze znajomymi i rodziną, jeżeli zgodzisz się, że ten wynalazek jest świetnym rozwiązaniem!

Next